Fundacja Votum / Podopieczni / Krzysztof Tkaczyk

Krzysztof Tkaczyk

W sierpniu 2011 roku Krzysztof został potrącony przez tramwaj. Doznał urazu wielomiejscowego: urazowej amputacji kończyny dolnej i górnej lewej, wieloodłamowego złamania miednicy, urazu głowy z wgłobieniem kości czołowej, którego następstwem był wstrząs hipowolemiczny. Krzysztof jest niepełnosprawny w stopniu znacznym. Potrzebuje wsparcia finansowego w celu kontynuowania intensywnej rehabilitacji oraz zakupu protez. Możesz mu pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Krzysztofa Tkaczyka

z dopiskiem: dla Krzysztofa Tkaczyka