Fundacja Votum / Podopieczni / Lucyna Klimek

Lucyna Klimek

Problemy ze zdrowiem Pani Lucyny zaczęły się w 2011 roku. Od tego momentu mąż i trójka dzieci zajmują się prowadzeniem domu. Kobieta jest po operacyjnym leczeniu guza mózgu i reoperacji z powodu wznowy w lipcu 2014 roku. U Pani Lucyny wszczepiona została zastawka komorowo-otrzewnowa w przebiegu wodogłowia, utrzymuje się u niej również niedowład spastyczny kończyn prawych. Koszty rehabilitacji znacznie przekraczają możliwości skromnego domowego budżetu, dlatego prosimy o wsparcie finansowe na leczenie kobiety. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Lucyny Klimek

Oddaj 1% siebie!
Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
z dopiskiem: dla Lucyny Klimek