Fundacja Votum / Podopieczni / Luiza Wojdyło

Luiza Wojdyło

Luiza choruje na mózgowe porażenie dziecięce ze spastycznym niedowładem czterokończynowym, cierpi również z powodu astmy oskrzelowej. W 1989 roku przeszła operację obustronnego wydłużenia ścięgien stóp. Jest niepełnosprawna w stopniu znacznym – porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego. Mieszka z mamą, zasoby finansowe rodziny są bardzo skromne. Aby  móc kontynuować wieloletnią żmudną rehabilitację Luiza potrzebuje wsparcia ludzi dobrej woli. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Luizy Wojdyło

z dopiskiem: dla Luizy Wojdyło