Fundacja Votum / Podopieczni / Łukasz Czyżewski
Łukasz Czyżewski

U Łukasza utrzymuje się encefalopatia pourazowa po przebytym urazie czaszkowo-mózgowym. Mając 6 lat chłopak wpadł pod samochód. Cierpi na zespół mieszany piramidowo-pozapiramidowy, lekkie upośledzenie umysłowe, zaburzenia mowy, znaczne spowolnienie psychoruchowe. Aby rozwój Łukasza nie stanął w miejscu, chłopak potrzebuje stałej i intensywnej rehabilitacji. Możesz okazać swoje wsparcie wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Łukasza Czyżewskiego

z dopiskiem: dla Łukasza Czyżewskiego