Fundacja Votum / Podopieczni / Łukasz Deparis
Łukasz Deparis

W kwietniu 2012 roku 30-letni wówczas Łukasz uległ wypadkowi samochodowemu. W wyniku zdarzenia doznał obrażeń mózgu i urazu wielonarządowego. Pomyślnie przeszedł operację mózgu i operację plastyki ubytku kostnego czaszki. Obecnie porusza się samodzielnie, jednak wciąż potrzebuje asekuracji drugiej osoby. U mężczyzny utrzymują się cechy obwodowego uszkodzenia nerwu twarzowego po stronie prawej. Potrzebuje intensywnej rehabilitacji, by dojść do zdrowia. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Łukasza Deparis

z dopiskiem: dla Łukasza Deparis