Fundacja Votum / Podopieczni / Łukasz Dudek
Łukasz Dudek

Łukasz jest osobą niepełnosprawną od 16. roku życia. Został brutalnie pobity i okradziony. Z powodu niedotlenieniowego uszkodzenia mózgu mężczyzna cierpi na niedowład czterokończynowy. Jest niezdolny do samodzielnej egzystencji. Jego mama, również mająca problemy ze zdrowiem, poświęciła się całkowicie opiece nad synem. Prócz codziennej pielęgnacji sama go pionizuje, masuje i sadza przy rotorze. Łukasz wymaga kosztownej, fachowej i wielokierunkowej rehabilitacji. Możesz mu pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Łukasza Dudka

z dopiskiem: dla Łukasza Dudka