Fundacja Votum / Podopieczni / Łukasz Harabasz
Łukasz Harabasz

Łukasz uległ wypadkowi komunikacyjnemu we wrześniu 2016 roku, w aucie którym jechał pękła opona. W wyniku tego zdarzenia doznał urazu wielonarządowego, utrzymuje się niedowład spastyczny czterokończynowy, nasilony po lewej stronie, porusza się na wózku, wymaga wsparcia i pomocy osób trzecich. Łukasz walczy o powrót do zdrowia i o samodzielność, pomóżmy mu w tym.
Możesz pomóc Lukaszowi w leczeniu i rehabilitacji, przekazując 1% swojego podatku lub wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Łukasza Harabasz

z dopiskiem: dla Łukasza Harabasz