Fundacja Votum / Podopieczni / Łukasz Hubert Nowakowski

Łukasz Hubert Nowakowski

7. października 2011 roku doszło do poważnego wypadku samochodowego. Dla Łukasza czas się zatrzymał. W wyniku zdarzenia doznał ciężkiego urazu czaszkowo-mózgowego. Obecnie przebywa w stanie wegetatywnym. Cierpi na niedowład spastyczny czterokończynowy oraz padaczkę pourazową. Mężczyzna potrzebuje stałej opieki osoby drugiej oraz intensywnej rehabilitacji. Matka Łukasza opiekuje się synem i dba o jego potrzeby każdego dnia, niestety rehabilitacja jest kosztowna. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Łukasza Nowakowskiego

z dopiskiem: dla Łukasza Nowakowskiego