Fundacja Votum / Podopieczni / Łukasz Majdan
Zdjecie Łukasz Majdan

Łukasz Majdan

W 2006 r. podczas majowego spaceru Łukasz został brutalnie napadnięty i pobity. Chłopak został zrzucony z 9-metrowego wiaduktu, a potem był bity w głowę, w brzuch, w plecy, w klatkę piersiową. Jak pisze Łukasz: „Bandyci pragnęli, by przestało bić moje serce, by moje płuca przestało wypełniać powietrze”. Upadek z wysokości uszkodził kręgosłup i rdzeń kręgowy. Mężczyzna przez miesiąc przebywał w śpiączce, wymaga stałej rehabilitacji. Wielkie nadzieje pokłada również w kosztownej operacji miednicy, która może przywrócić mu czucie w nogach. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Łukasza Majdana

z dopiskiem: dla Łukasza Majdana