Fundacja Votum / Podopieczni / Łukasz Ostrowski

Łukasz Ostrowski

Łukasz uległ wypadkowi w pracy – spadł z dużej wysokości. W wyniku upadku doszło do zmiażdżenia nasady dalszej kości piszczelowej prawej ze stawem skokowym i tyłostopiem, nastąpiło wieloodłamowe złamanie trzonu kości udowej prawej, złamanie trzonu S1, złamanie części bocznej prawej kości krzyżowej od poziomu S1 do S3, złamanie gałęzi górnej i dolnej lewej kości łonowej. W wyniku doznanych urazów doszło do amputacji kończyny. Po wypadku u Łukasza występuje pourazowy zespół stresowy. Wymaga rehabilitacji oraz zaopatrzenia ortopedycznego. Możesz pomóc Łukaszowi wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Łukasza Ostrowskiego

z dopiskiem: dla Łukasza Ostrowskiego