Fundacja Votum / Podopieczni / Magdalena Politańska

Magdalena Politańska

Magdalena w wyniku pechowego upadku ze schodów w 2002 roku złamała kręgosłup szyjny z uszkodzeniem rdzenia. Kobieta nie może prowadzić samodzielnego życia, ale dzięki częstej rehabilitacji istnieje szansa na poprawę jej komfortu życia. Dodatkowym problemem jest osteoporoza, która zaatakowała kości Magdaleny. Konieczna jest codzienna pionizacja i rehabilitacja kobiety, by nie dopuścić do złamania kości kończyn dolnych. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Magdaleny Politańskiej

z dopiskiem: dla Magdaleny Politańskiej