Fundacja Votum / Podopieczni / Marcel Albinowski, Anastazja Albinowska

Marcel Albinowski, Anastazja Albinowska

Marcel choruje na autyzm atypowy, wymaga stałego leczenia przeciwpadaczkowego oraz wspomagania rozwoju. Anastazja cierpi na całościowe zaburzenia rozwojowe i padaczkę z napadami mioklonicznymi. Rodzina potrzebuje wsparcia finansowego na zakup leków, przyrządów do rehabilitacji, pampersów oraz na udział w turnusach rehabilitacyjnych, które mają niebagatelny wpływ na rozwój dzieci. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Marcela i Anastazji Albinowskich

Oddaj 1% siebie!
Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
z dopiskiem: dla Marcela i Anastazji Albinowskich