Fundacja Votum / Podopieczni / Marcin Walczak

Marcin Walczak

Marcin uległ wypadkowi na motorze w czerwcu 2018 roku. W wyniku zdarzenia doznał urazu wielonarządowego, stłuczenie mózgu, złamanie żebra po stronie prawej ze stłuczeniem płuca prawego z niewielką odmą. Nastąpiło wybuchowe złamanie kręgosłupa na poziomie Th-4, utrzymuje się porażenie kończyn dolnych. Marcin walczy o powrót do zdrowia i o samodzielność, pomóżmy mu w tym.

Możesz pomóc Marcinowi w leczeniu i rehabilitacji, przekazując 1% swojego podatku lub wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Marcina Walczak

z dopiskiem: dla Marcina Walczak