Fundacja Votum / Podopieczni / Marek Piwowar

Marek Piwowar

W dniu 28 kwietnia 2013 roku, na skutek upadku, Marek doznał poważnego urazu głowy. Mężczyzna przeszedł operację krwiaka śródmiąższowego płata czołowego prawej półkuli mózgu. Jego stan określa się jako ciężki, ale stabilny. Oddycha przez rurkę tracheostomijną, jest karmiony za pomocą sondy, ma założony cewnik. Nie mówi, nie sygnalizuje potrzeb. Wymaga intensywnej rehabilitacji oraz całodobowej opieki drugiej osoby. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Marka Piwowara

z dopiskiem: dla Marka Piwowara