Fundacja Votum / Podopieczni / Marek Sromicki

Marek Sromicki

Marek został poszkodowany podczas zajęć sportowych. Doznał złamania odcinka szyjnego kręgosłupa C5. Cierpi na niedowład spastyczny i pęcherz neurogenny. Mężczyzna mieszka wraz z rodzicami i pozostaje na ich utrzymaniu. Każdy najdrobniejszy gest solidarności z Markiem i pomoc finansowa to nadzieja na poprawę jego stanu zdrowia i ogromne wsparcie dla rodziny. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Marka Sromickiego

z dopiskiem: dla Marka Sromickiego