Fundacja Votum / Podopieczni / Marek Sylwestrzak

Marek Sylwestrzak

We wrześniu 2010 roku Marek został poszkodowany w wypadku samochodowym. Jego tata zmarł na miejscu, a on sam z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Na skutek uszkodzenia rdzenia kręgowego Marek pozostaje od dnia wypadku osobą niepełnosprawną, niezdolną do samodzielnej egzystencji.  Wymaga całodobowej opieki drugiej osoby. W 2014 roku Markowi usunięto nerkę. Na chwilę obecną konieczna jest intensywna rehabilitacja. Każdy gest solidarności z Markiem to nadzieja na poprawę jego stanu zdrowia i ogromne wsparcie dla mamy oraz siostry chłopaka. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Marka Sylwestrzaka

z dopiskiem: dla Marka Sylwestrzaka