Fundacja Votum / Podopieczni / Maria Halina Szczepaniak

Maria Halina Szczepaniak

Pani Maria przebyła tętniaka mózgu. Z powodu krwawienia podpajęczynówkowego z pękniętego tętniaka tętnicy podstawnej mózgu, Pani Maria została poddana zabiegowi embolizacji poprzez implantację sześciu spiral. Poza tym występuje nadciśnienie, silne bóle głowy, zwyrodnienie kręgosłupa. Aby nie stracić dotychczasowych osiągnięć, musi kontynuować rehabilitację. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Marii Szczepaniak

z dopiskiem: dla Marii Szczepaniak