Fundacja Votum / Podopieczni / Maria Krawczyk
Zdjecie Maria Krawczyk

Maria Krawczyk

Maria została potrącona na przejściu dla pieszych we wrześniu 2017 r. Konsekwencją zdarzenia były obrażenia wewnętrzne. Wystąpił krwiak płata skroniowego prawego oraz krwiak lewej półkuli mózgu. Ponad to Maria doznała również licznych złamań, w tym kości promieniowej, zatok oraz złamania miednicy. Do dziś nie odzyskała przytomności. By utrzymać ją w stanie niezagrażającym życiu, niezbędna jest ciągła, intensywna rehabilitacja. Możesz pomóc Marii wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Marii Krawczyk

z dopiskiem: dla Marii Krawczyk