Fundacja Votum / Podopieczni / Marlena Olszewska

Marlena Olszewska

W sierpniu 2012 roku Marlena doznała rozległego urazu czaszkowo-mózgowego. Pijany kierowca staranował ogrodzenie i wjechał w grupę osób. Przez 30 dni dziewczyna przebywała w stanie śpiączki. W wyniku obrażeń utrzymuje się u niej niedowład połowiczy lewostronny oraz pourazowy zespół psychoorganiczny. Marlena potrzebuje intensywnej rehabilitacji. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Marleny Olszewskie

z dopiskiem: dla Marleny Olszewskiej