Fundacja Votum / Podopieczni / Marta Hanicka
Marta Hanicka

Marta od dzieciństwa porusza się na wózku inwalidzkim. Ze względu na chorobę wymaga całodobowej opieki ze strony innych osób. Jest rehabilitowana z powodu zaburzeń narządu ruchu na tle porażenia mózgowego ze zmianami zwyrodnieniowymi i skrzywieniem kręgosłupa oraz stawów kolanowych. Rehabilitacja jest konieczna. Możesz pomóc Marcie wpłacając pieniądze na konto fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Marty Hanickiej

z dopiskiem: dla Marty Hanickiej