Fundacja Votum / Podopieczni / Marta Męczyńska

Marta Męczyńska

Marta uległa wypadkowi komunikacyjnemu jako pasażer w 2010 roku. W wyniku zdarzenia doznała wielu obrażeń: krwiaka i stłuczenia mózgu, złamania kości czołowej oraz licznych złamań podstawy czaszki. Kobieta cały czas jest poddawana intensywnej rehabilitacji ruchowej, znajduje się pod opieką poradni neurologicznej, okulistycznej i laryngologicznej. Pomóż Marcie wrócić do pełnej sprawności! Możesz to zrobić wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Marty Męczyńskiej

z dopiskiem: dla Marty Męczyńskiej