Fundacja Votum / Podopieczni / Mateusz Osowski

Mateusz Osowski

Mając 18 lat Mateusz przeżył wypadek komunikacyjny. Doznał wielonarządowego urazu ze złamaniem odcinka szyjnego kręgosłupa C6 i C7 wraz z uszkodzeniem rdzenia kręgowego, złamaniem lewego przedramienia i obu kości biodrowych. Chłopak cierpi na niedowład kończyn dolnych i potrzebuje długotrwałej kosztownej rehabilitacji. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Mateusza Osowskiego

z dopiskiem: dla Mateusza Osowskiego