Fundacja Votum / Podopieczni / Michał Grudziński
Michał Grudziński

Michał był świetnym pilotem rajdowym. Samochody i rajdy były jego pasją od dzieciństwa. Jako dziecko marzył, by brać udział w wyścigach samochodowych i już jako dorosły zrealizował to marzenie.
Był ceniony w środowisku motoryzacyjnym i często pilotował kierowców. Sporty motorowe nie zawsze są jednak bezpieczne. Rok temu, podczas rajdu Gdańsk Baltic Cup samochód, w którym się znajdował, wypadł z drogi i wpadł na drewniane ogrodzenie.
Michał doznał bardzo poważnych obrażeń – urazu mózgowo-czaszkowego i licznych stłuczeń i złamań w zakresie czaszki. Był poddawany intensywnemu leczeniu, obecnie wciąż potrzebuje rehabilitacji. Nie jest w stanie funkcjonować samodzielnie, wymaga pomocy przy codziennych czynnościach.
Wesprzyj Michała i pomóż mu wrócić do pełnej sprawności.

Możesz pomóc Filipowi w leczeniu i rehabilitacji, przekazując 1% swojego podatku lub wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Michała Grudziński

z dopiskiem: dla Michała Grudziński