Fundacja Votum / Podopieczni / Michał Tokarczyk

Michał Tokarczyk

Od 6. miesiąca życia Michał choruje na dziecięce porażenie mózgowe i encefalopatię. Znaczne opóźnienie rozwoju umysłowego i funkcji motorycznych bardzo komplikuje jego życie. Z powodu uszkodzenia nerwów wzrokowych nie widzi. Chłopiec nie chodzi samodzielnie, wymaga stałego leczenia specjalistycznego i systematycznej rehabilitacji. Możesz pomóc Michałowi wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Michała Tokarczyka

z dopiskiem: dla Michała Tokarczyka