Fundacja Votum / Podopieczni / Michał Wojtysiak

Michał Wojtysiak

22 marca 2018 r. był przełomowy – Michał czekał na ścieżce rowerowej na zielone światło. Z Ronda zjeżdżała karetka pogotowia. W karetkę uderzył samochód osobowy.
To spowodowało, że ambulans wjechał na ścieżkę rowerową i potrącił Michała powodując głęboki uraz czaszkowo-mózgowy, uraz płuc oraz śpiączkę powypadkową. Michał to młody człowiek z pasjami, pełen życia i planów na przyszłość. Kochający narzeczony,
syn, brat. Pomocy przyjaciel, będący inspiracją dla innych. W ułamku sekundy życie Michała się zmieniło – łóżko, godziny rehabilitacji, osamotnienie, ograniczenia i ogrom cierpienia.

Niezbędna jest intensywna rehabilitacja. Możesz pomóc Michałowi w leczeniu i rehabilitacji wpłacając środki na konto Fundacji.
Fundacji.

z dopiskiem: dla Michała Wojtysiak