Fundacja Votum / Podopieczni / Mirosława Paściak

Mirosława Paściak

Podczas pracy w dniu 10.01.2014 roku Pani Mirosława dwukrotnie doznała ataku padaczki i trafiła do szpitala. Nasza podopieczna cierpi z powodu zmiany rozrostowej w lewej półkuli mózgu (nowotwór złośliwy). Mąż kobiety opiekuje się nią każdego dnia, w tym celu zrezygnował z pracy zawodowej. Rodzina nie radzi sobie z opłatami za rehabilitację, która jest niezbędna do funkcjonowania chorej w życiu codziennym. Fundacja VOTUM w imieniu Pani Mirosławy prosi o wsparcie. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Mirosławy Paściak

z dopiskiem: dla Mirosławy Paściak