Fundacja Votum / Podopieczni / Nikodem Deja
Nikodem Deja

Nikodem uległ wypadkowi komunikacyjnemu w lipcu 2014 roku. W wyniku zdarzenia doznał urazu czaszkowo-mózgowego, wielu obrażeń w zakresie twarzoczaszki (ze złamaniem kości zatok i kości pokrywy) i mózgowia – liczne stłuczenia mózgu w obrębie płatów czołowych i prawego płata skroniowego. Mężczyzna wymaga intensywnej rehabilitacji neurologicznej i ogólnousprawniającej. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Nikodema Deji

z dopiskiem: dla Nikodema Deji