Fundacja Votum / Podopieczni / Norbert Mielowski

Norbert Mielowski

W wieku 41. lat Norbert doznał udaru mózgu, czego następstwem był niedowład czterokończynowy. Cierpi na niewydolność nerek, cukrzycę, nadciśnienie tętnicze, chorobę niedokrwienną serca. Dzięki stałej rehabilitacji w chwili obecnej porusza się na wózku. Dzięki rehabilitacji ma realną szansę na to, że zacznie chodzić o własnych siłach. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Norberta Mielowskiego

z dopiskiem: dla Norberta Mielowskiego