Fundacja Votum / Podopieczni / Patrycja Jeleń

Patrycja Jeleń

W listopadzie 2011 roku Patrycja została potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych. Doznała ciężkiego urazu czaszkowo-mózgowego i wielu złamań. Do dnia dzisiejszego u dziewczyny utrzymuje się niedowład czterokończynowy, komunikuje się z otoczeniem za pomocą ruchów oczu. Patrycja wymaga regularnej i intensywnej rehabilitacji, która zapobiega powikłaniom powypadkowym i progresji zaburzeń neurologicznych. Liczymy na Twoje wsparcie. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Patrycji Jeleń

Oddaj 1% siebie!
Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
z dopiskiem: dla Patrycji Jeleń