Fundacja Votum / Podopieczni / Patrycja Żurawska

Patrycja Żurawska

Patrycja we wrześniu 1996 roku uległa wypadkowi komunikacyjnemu, na skutek czego doznała ciężkiego urazu mózgu. Cierpi na niedowład połowiczy lewostronny i zaniki tkanki mózgu. Ponadto straciła wzrok w lewym oku na skutek przerwania nerwu wzrokowego. Mimo tych wszystkich zdarzeń mama podopiecznej mówi, że córka jest bardzo pogodna. Cały czas potrzebna jest rehabilitacja dla Patrycji, a to ogromne koszty. Prosimy o pomoc dla tych dzielnych kobiet. Możesz to zrobić wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Patrycji Żurawskiej

z dopiskiem: dla Patrycji Żurawskiej