Fundacja Votum / Podopieczni / Paweł Janik
Zdjecie Paweł Janik

Paweł Janik

Paweł, jeden z pięciu synów państwa Janik, prawdopodobnie został uderzony tępym przedmiotem w głowę. Po wykonaniu TK głowy stwierdzono krwiaka nadtwardówkowego po stronie lewej. W ciężkim stanie został skierowany bezpośrednio na blok operacyjny. U chłopaka utrzymuje się afazja oraz niedowład prawostronny. Ograniczona zdolność mowy dodatkowo utrudnia życie całej rodziny. Paweł i jego rodzina potrzebują wsparcia finansowego na rehabilitację. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Pawła Janika

z dopiskiem: dla Pawła Janika