Fundacja Votum / Podopieczni / Paweł Kuras
Zdjecie Paweł Kuras

Paweł Kuras

Paweł urodził się w 36. tygodniu ciąży z wodogłowiem. Pierwszą z wielu operację wodogłowia przeszedł jeszcze w łonie matki. Cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, skrzywienie kręgosłupa w odcinku Th-L, pogłębienie lordozy lędźwiowej, obniżoną funkcję manipulacyjną rąk, niedowład kończyn dolnych. Nie potrafi stanąć na piętach, nie może podskakiwać jak jego rówieśnicy. Stara się jednak być samodzielny. Aby utrzymać dobre tempo rozwoju potrzebuje intensywnej rehabilitacji. Możesz wesprzeć Pawła wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Pawła Kuras

z dopiskiem: dla Pawła Kuras