Fundacja Votum / Podopieczni / Paweł Mroczkowski

Paweł Mroczkowski

Paweł doznał amputacji urazowej obu kości prawego przedramienia podczas prac w gospodarstwie rolnym swojego brata. Niektórych czynności nie potrafi wykonać lewą ręką, w związku z czym zależny jest od pomocy innych osób. Mężczyzna marzy o zakupie protezy ręki, która pozwoli mu się usamodzielnić. Możesz pomóc Pawłowi wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Pawła Mroczkowskiego

z dopiskiem: dla Pawła Mroczkowskiego