Fundacja Votum / Podopieczni / Paweł Rosłan

Paweł Rosłan

Paweł 26 września 2009 roku był uczestnikiem wypadku komunikacyjnego. Na skutek zderzenia motocykla z samochodem osobowym doznał ciężkiego urazu wielonarządowego. Obrażenia spowodowały całkowity paraliż lewej strony ciała. Mężczyzna prosi o pomoc w uzyskaniu środków na dalszą rehabilitację. Pomóżmy mu spełnić marzenia. Możesz wpłacić pieniądze na konto Fundacji lub oddać 1% podatku.

z dopiskiem: dla Pawła Rosłan

z dopiskiem: dla Pawła Rosłan