Fundacja Votum / Podopieczni / Paweł Rudziński

Paweł Rudziński

W 2010 roku podczas nurkowania doszło u Pana Pawła do zatrzymania krążenia, najprawdopodobniej z powodu zachłyśnięcia lub szoku termicznego. Reanimację przeprowadzono dopiero po 10 minutach przebywania mężczyzny w wodzie. W konsekwencji sześć miesięcy pozostawał w śpiączce. Na szczęście leczenie i rehabilitacja przynoszą efekty. Paweł chodzi asekurowany przez jedną osobę, coraz lepiej mówi i widzi. Przed wypadkiem mężczyzna był uznanym kardiochirurgiem. Prosimy o wsparcie wysiłków Pawła o powrót do samodzielności. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Pawła Rudzińskiego

z dopiskiem: dla Pawła Rudzińskiego