Fundacja Votum / Podopieczni / Paweł Urbański

Paweł Urbański

Paweł w sierpniu 2018 roku miał wypadek podczas prac polowych. Prasa do słomy wciągnęła mu rękę. Pomimo wielu starań lekarz konieczna była amputacja ręki na poziomie przedramienia. Paweł jest młodym i ambitnym człowiekiem, pragnie wrócić do życia sprzed wypadku, możemy mu w tym pomóc. Możesz pomóc Pawłowi w leczeniu i rehabilitacji, przekazując 1% swojego podatku lub wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Pawła Urbańskiego

z dopiskiem: dla Pawła Urbańskiego