Fundacja Votum / Podopieczni / Piotr Edward Kotowski

Piotr Edward Kotowski

Piotr jest ofiarą wypadku samochodowego, w wyniku którego doznał urazu wielonarządowego, w tym czaszkowo-mózgowego i urazu kręgosłupa szyjnego. Cierpi na niedowład czterokończynowy i niewydolność oddechową spowodowaną odnerwieniem przepony – jest objęty opieką w ramach respiratoroterapii domowej. Chłopak wymaga intensywnej, wielokierunkowej rehabilitacji, by móc dojść do zdrowia. Możesz mu w tym pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Piotra Kotowskiego

Oddaj 1% siebie!
Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
z dopiskiem: dla Piotra Kotowskiego