Fundacja Votum / Podopieczni / Piotr Jędraszak
Zdjęcie Piotr Jędraszak

Piotr Jędraszak

Piotr był częstym gościem na polu sąsiadów. Interesowały go maszyny rolnicze, czasami jeździł w kabinie ciągnika jako pasażer. Niestety w sierpniu 2014 roku zdarzył się wypadek. Przedramię Piotrka zostało wkręcone w siewnik. Konieczna była amputacja kończyny górnej. Chłopak potrzebuje rehabilitacji i zaopatrzenia w protezę prawej ręki. Koszty znacznie przekraczają możliwości budżetu rodziny, która prosi o wsparcie. Możesz pomóc Piotrkowi wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Piotra Jędraszaka

z dopiskiem: dla Piotra Jędraszaka