Fundacja Votum / Podopieczni / Rafał Arcyz

Rafał Arcyz

W kwietniu 2014 roku Rafał uległ wypadkowi komunikacyjnemu jako pasażer. Skutkiem zdarzenia był uraz czaszkowo-mózgowy, uraz klatki piersiowej, złamanie uda prawego, złamanie piszczeli oraz rzepki prawej. U młodego mężczyzny nadal utrzymuje się niedowład średniego stopnia. Rafał nie traci nadziei na poprawę stanu zdrowia, potrzebuje jednak intensywnej rehabilitacji. Możesz mu pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Rafała Arcyza

Oddaj 1% siebie!
Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
z dopiskiem: dla Rafała Arcyza