Fundacja Votum / Podopieczni / Rafał Zioło

Rafał Zioło

Latem 2009 roku Rafał Zioło otarł się o śmierć. Chłopiec wpadł pod samochód i doznał ciężkiego urazu śródczaszkowego. Do dziś utrzymuje się u niego niedowład czterokończynowy znacznego stopnia. Rafał porusza się na wózku inwalidzkim. Wymaga całodobowej opieki. Poprzez naszą Fundację możesz przyczynić się do poprawy zdrowia Rafała. Ratunek stanowi intensywna rehabilitacja, na którą rodzina pragnie przeznaczyć zgromadzone środki.

z dopiskiem: dla Rafała Zioło

z dopiskiem: dla Rafała Zioło