Fundacja Votum / Podopieczni / Robert Głogowski

Robert Głogowski

Robert w wyniku wypadku samochodowego doznał urazu wielonarządowego, w tym złamania kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego na poziomie C5. Obecnie utrzymuje się u niego niedowład kończyn górnych oraz porażenie kończyn dolnych z zaburzeniami czucia. Wymaga intensywnej rehabilitacji, której koszt przekracza możliwości finansowe rodziny. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Roberta Głogowskiego

Oddaj 1% siebie!
Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
z dopiskiem: dla Roberta Głogowskiego