Fundacja Votum / Podopieczni / Roman Lęcznar

Roman Lęcznar

W sierpniu 2012 roku Roman uległ wypadkowi komunikacyjnemu jako pasażer motocykla. Kierowca zginął na miejscu, a Roman doznał ciężkich obrażeń ciała, w tym urazu czaszkowo-mózgowego. Cierpi na niedowład spastyczny czterokończynowy. Chłopak potrzebuje intensywnej rehabilitacji oraz stałej opieki, by powrócić do zdrowia. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Romana Lęcznara

Oddaj 1% siebie!
Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
z dopiskiem: dla Romana Lęcznara