Fundacja Votum / Podopieczni / Ryszard Marek

Ryszard Marek

Ryszard w wyniku wypadku komunikacyjnego w lipcu 2012 roku doznał zwichnięcia kręgów szyjnych C6-C7 z uszkodzeniem rdzenia kręgowego oraz urazu głowy. W następstwie tego wystąpił niedowład kończyn górnych oraz porażenie kończyn dolnych i mięśni oddechowych. Potrzebuje systematycznej rehabilitacji i pielęgnacji oraz pomocy we wszystkich czynnościach dnia codziennego. Pomóżmy Ryszardowi w kosztownej i długotrwałej rehabilitacji przekazując 1 % podatku lub wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Ryszarda Marka

z dopiskiem: dla Ryszarda Marka