Fundacja Votum / Podopieczni / Sandra Bitau
Sandra Bitau

Sandra jest 18-letnią dziewczyną, u której od września 2014 roku występuje encefalopatia niedokrwienno-niedotlenieniowa po nagłym zatrzymaniu krążenia. Dziewczyna zapadła w śpiączkę. Pojawiają się napady padaczkowe, występuje niedowład spastyczny czterokończynowy. Leki dla Sandry są drogie, a ich zakup pochłania większość dochodów rodziny. Dużym obciążeniem jest również zakup sprzętu medycznego, a także przystosowanie mieszkania dla potrzeb dziewczyny. Możesz pomóc Sandrze, wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Sandry Bitau

z dopiskiem: dla Sandry Bitau