Fundacja Votum / Podopieczni / Sandra Szubert

Sandra Szubert

Sandra uległa wypadkowi komunikacyjnemu w maju 2011 roku. Doznała urazu wielonarządowego, urazu głowy pod postacią krwawienia podpajęczynówkowego, urazu klatki piersiowej i jamy brzusznej. Niezbędny był zabieg zszycia torebki wątroby. Wystąpiło wielofragmentowe złamanie kości łonowej, złamanie kości krzyżowej oraz żeber, doszło do rozejścia stawu krzyżowo-biodrowego lewego. Publiczna służba zdrowia nie jest w stanie zabezpieczyć potrzeb związanych z jej rehabilitacją, więc przekaż swój 1% podatku lub wpłać darowiznę na konto fundacji z dopiskiem dla Sandry Szubert..

z dopiskiem: dla Sandry Szubert

z dopiskiem: dla Sandry Szubert