Fundacja Votum / Podopieczni / Sebastian Wąsik

Sebastian Wąsik

Sebastian uległ wypadkowi komunikacyjnemu w 2010 roku. Doznał złamania kręgosłupa lędźwiowego ze zwichnięciem L2/L3. Cierpi na porażenie wiotkie kończyn dolnych i brak czucia poniżej kolan. Intensywna rehabilitacja pomogła w spionizowaniu Sebastiana i umożliwiła mu chód w ortezach niskich przy pomocy balkonika. Aby nie stracić wypracowanych umiejętności niezbędna jest kontynuacja rehabilitacji. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Sebastiana Wąsika

z dopiskiem: dla Sebastiana Wąsika