Fundacja Votum / Podopieczni / Seweryn Radziszewski

Seweryn Radziszewski

Seweryn doznał urazu wielonarządowego w wyniku wypadku komunikacyjnego w sierpniu 2014 roku. Kierowca jadący z naprzeciwka nie dostosował prędkości i stylu jazdy do panujących trudnych warunków drogowych i dwa razy uderzył w samochód, którym chłopiec podróżował z rodzicami i siostrą. Skutkiem obrażeń Seweryna jest niedowład czterokończynowy. Chłopiec długo znajdował się w śpiączce. Dzięki staraniom lekarzy i rodziny porusza się na wózku, lecz w dalszym ciągu wymaga systematycznej, kompleksowej i wielospecjalistycznej rehabilitacji. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Seweryna Radziszewskiego

z dopiskiem: dla Seweryna Radziszewskiego