Fundacja Votum / Podopieczni / Stanisław Baca
Stanisław Baca

Pan Stanisław doznał rozległego zawału lewej półkuli mózgowej w 2010 roku. U mężczyzny wystąpiły zaburzenia mowy i niedowład kończyn po stronie prawej. Poza tym cierpi on na cukrzycę, miażdżycę, niedoczynność tarczycy i nadciśnienie tętnicze. Obecnie u Pana Stanisława utrzymuje się afazja ruchowa znacznego stopnia oraz niedowład kończyn. Mężczyzna chodzi z pomocą balkonika i jest systematycznie rehabilitowany. Możesz pomóc Panu Stanisławowi, wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Stanisława Bacy

z dopiskiem: dla Stanisława Bacy