Fundacja Votum / Podopieczni / Sylwia Piątek

Sylwia Piątek

W styczniu 2015 roku Sylwia doznała nagłego zatrzymania krążenia w przebiegu zatorowości płucnej, w wyniku którego doszło do encefalopatii z niedotlenienia i niedowładu czterokończynowego. Sylwia cierpi również na przewlekłe zapalenie jelita cienkiego i grubego. Potrzebuje wielokierunkowej specjalistycznej rehabilitacji w celu poprawy jakości życia. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Sylwii Piątek

z dopiskiem: dla Sylwii Piątek