Fundacja Votum / Podopieczni / Szymon Klecki
Zdzjecie Szymon Kleck

Szymon Klecki

Szymon przebył dwa wypadki. W kwietniu 2014 r. został potrącony przez samochód. Pół roku później wpadł do stawu – nastąpiło zatrzymanie krążenia oraz niewydolność oddechowa. W wyniku tego zdarzenia pojawiły się liczne zmiany obrzękowo-zapalne płuc, zaniki korowo-podkorowe mózgu oraz obrzęk mózgu. U chłopca utrzymuje się obrzęk mózgu, encefalopatia i porażenie czterokończynowe. Szymon potrzebuje intensywnej wielokierunkowej rehabilitacji. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Szymona Kleckiego

z dopiskiem: dla Szymona Kleckiego